top of page

I zjazd Akademii Samorzecznictwa w Krakowie

Program sfinansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.


Termin: 9-12 czerwca 2022


I dzień


1. Fundacja im. Mikołaja Reja - spotkanie z prezeską fundacji Urszula Majcher- Legawiec, która przeprowadziła warsztat na temat edukacji uczniów/nnic z doświadczeniem migracji


II dzień


2. Wizyta w Centrum Wielokulturowym i spotkanie z osobami prowadzącymi centrum.

3. Wizyta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie.III dzień


4. Udział w pikniku integracyjnym w Szkole Specjalnej im. Ludwika Kerna, dedykowanym imigrantom, osobom z niepełnosprawnościami i osobom starszym.


IV dzień


5. Wizyta w Żydowskim Stowarzyszeniu Czulent, wymiana doświadczeń z osobami ze społeczności żydowskiej i romskiej na temat pracy z grupami mniejszościowymi.
  

Jak możesz nas wesprzeć w naszych działaniach?


  1. Poznaj nas. Daj nam szansę i zasubskrybuj nasz newsletter. Raz w miesiącu otrzymasz od nas biuletyn o naszych bieżących działaniach. Od czasu do czasu otrzymasz od nas zaproszenie na wydarzenie lub na pyszne kaukaskie jedzenie do naszej Kuchni Kobiety Wędrowne w Warszawie, ul. Wilcza 60. Ewentualnie, od czasu do czasu, zapoznamy Ciebie z naszym asortymentem w sklepie online. Zostaw maila, a jak stwierdzisz, że nie warto, zawsze możesz zrezygnować. To może punkt 2?

  2. Polub nas. Polub nasz Fanpage na Facebooku lub na Instagramie. Czasami skomentuj, udostępnij lub po prostu zostaw serducho. Jesteśmy wdzięczne za każdy gest. To dla nas bardzo ważne.

  3. Zaufaj nam. Zamów catering lub przyjdź do nas osobiście na ul. Wilczą 60 w Warszawie. Poznajmy się.

  4. Zostań naszym Wolontariuszem.

  5. Zostań naszym Darczyńcą.

 

Comments


bottom of page