top of page
01.png
02.png
03.png
04.png
05.png
16.png
06.png

jak pomóc

15.png
14.png
17.png

WSPIERAJ NAS REGULARNIE

Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomagasz nam nieść długofalową pomoc osobom z doświadczeniem przymusowej migracji.

Zostań naszym stałym Darczyńcą i pomóż nam systematycznie dbać o migrantki i migrantów, uchodźczynie i uchodźców – Podopiecznych miejsca społecznościowego w Kuchni Kobiety Wędrowne w Warszawie, grup wsparcia i samopomocowych, terapii dla osób po traumie oraz indywidualnego programu wsparcia i pomocy w odzyskaniu potencjału zawodowego.

 

Dzięki Twoim regularnym wpłatom możemy organizować regularne spotkania dla kobiet uchodźczyń i kobiet z Polski, które razem poznają świat, inspirują się i tworzą wspierającą się społeczność oraz zapewnić naszym Podopiecznym odpowiednie zajęcia terapeutyczne i środki na inwestycję. Pomóż nam troszczyć się o tych, którzy o pomoc nie potrafią nawet prosić.

Koszt jednego spotkania integracyjnego to 600 zł. Organizacja grupy wsparcia i grupy samopomocowej to 100 zł jedna godzina. Koszt godziny profesjonalnej terapii skoncentrowanej na traumie to 160 zł. Jeden indywidualny program rozwoju to inwestycja, która wynosi 5000 zł.  Pomóż nam dawać szanse... ludziom... na odbudowanie godnego i samodzielnego życia w Polsce!

JAK POMAGAĆ REGULARNIE?

  1. Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazać na rzecz naszych Podopiecznych. Może to być  20, 40 czy nawet 80 złotych – to zależy od Ciebie. Dla nas każda złotówka ma siłę milionów!

  2. Wybierz swój ulubiony dzień, w którym wybierzesz się na pocztę lub odwiedzisz swój bank, również ten internetowy!

  3. Zastanów się z jaką częstotliwością chcesz nam pomagać. Regularnie, to nie zawsze znaczy co miesiąc. Możesz wspierać nas raz na kwartał czy co dwa tygodnie.

  4. Jeżeli zdarza Ci się zapominać o takich sprawach, warto ustawić stałe zlecenie przelewu w swoim banku. Wtedy pomoc płynie do nas regularnie, a Ty nie musisz pamiętać o wykonywaniu wpłat.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z Dorotą Jaworską, tel.: +48 604942550, lub e-mail kobietywedrowne@gmail.com

bottom of page