POMOC_edited.jpg
01.png
02.png
03.png
04.png
05.png
16.png
17.png
06.png

pomóż nam pomagać

15.png
13.png
14.png
11.png
08.png
09.png
10.png
07.png
12.png

OSOBA

WPŁAĆ DAROWIZNĘ

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Fundacji Kobiety Wędrowne, pomagasz dbać o ludzi z doświadczeniem przymusowej migracji i ich rodziny.

ZBIÓRKA NA FACEBOOKU

Utwórz zbiórkę pieniędzy na Facebooku i zachęć znajomych do wspólnego pomagania naszym podopiecznym.

KUP BIO ŚRODKI CZYSTOŚCI

Kupując nasze biodegradowalne środki czystości, wspólnie dbamy o naszą Planetę i Polską firmę. Z każdego zakupionego produktu otrzymujemy 30% na cele statutowe. 

WSPIERAJ NAS REGULARNIE

Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomagasz nam nieść długofalową pomoc osobom uciekającym od wojny w powrocie do psychicznej i społecznej równowagi.

FANIMANI ZAKUPY W INTERNECIE

Jeżeli robisz zakupy w Internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać.

ZADBAJ O SIEBIE I RODZINĘ

Decydując się na zakup naszych Suplementów Diety, oferujesz sobie lepsze zdrowie. My - z każdego zakupionego produktu otrzymujemy 30% na cele statutowe.

WOLONTARIUSZKA WOLONTARIUSZ

Dołącz do naszych wolontariuszy i razem zmieniajmy świat osób, które odzyskają szanse na odbudowanie godnego i samodzielnego życia w Polsce.

NASZ SKLEP INTERNETOWY

Kiszonki i konfitury prosto do Twoich drzwi. Każdy słoik jest cegiełką, która pomaga naszym podopiecznym zachować miejsca pracy i wspólnie budować wspierającą się społeczność.

IDŻ Z NAMI Z DUCHEM CZASU

Wspieramy Polską firmę związaną ze środowiskiem e-commerce. Dajemy Tobie -10% zniżki, a my otrzymujemy 20% z każdego zakupionego przez Ciebie produktu. Nic nie dopłacasz.

 

MAŁE GESTY DAJĄ DUŻE WSPARCIE

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Chcemy być organizacją działającą według zasad otwartości i szacunku, współpracy i partnerstwa, samopomocy i aktywizacji, uczciwości i transparentności.

PODZIEL SIĘ ZYSKIEM

Twoja firma może systematycznie wspierać nas finansowo, by umożliwić nam niesienie długofalowej pomocy.

STWÓRZ Z NAMI NOWY PROJEKT

Wymyślmy wspólnie innowacyjną, społeczną akcję, która połączy pracowników, firmę i fundację.

ZOSTAŃ PARTNEREM NASZYCH PROJEKTÓW

Sponsorując jeden z naszych flagowych projektów wspierasz nas w niesieniu pomocy osobom z doświadczeniem przymusowej migracji i ich rodzin i budowaniu społecznej świadomości.

PAYROLL - ZAANGAŻUJ SWOICH PRACOWNIKÓW

Daj swoim pracownikom możliwość comiesięcznego wsparcia ważnej społecznie inicjatywy.

KUP ZDJĘCIE CHARYTATYWNE

Podaruj swoim klientom oraz partnerom wyjątkowe fotografie i pomóż rozwijać Kuchni Kobiety Wędrowne indywidualne programy rozwoju w odzyskaniu potencjału zawodowego.

POMÓŻ NAM OSZCZĘDZAĆ

Przekazując produkty i usługi lub dzieląc się swoją wiedzą, pomożesz nam przeznaczyć więcej pieniędzy na pomaganie.

WOLONTARIAT BIZNESOWY

Ty i Twoi współpracownicy możecie bezpośrednio zaangażować się w działania organizacji pozarządowej.

ZAMÓW STRONĘ INTERNETOWĄ

Strona Internetowa to Twoje Centrum Zarządzania w świecie cyfrowym. A oparta na historii skupia Twoją społeczność, żeby jej służyć i wspólnie rozwijać Twoją markę.

FIRMA

 

DLACZEGO WARTO

Każdego dnia inspirujemy ludzi do poszanowania godności i podmiotowości każdej osoby, do solidarności i współodpowiedzialności za drugiego człowieka i jego losy, żebyśmy razem mogli zaangażować się na rzecz dobra wspólnego.

Wytrwałość w działaniu osiągamy dzięki naszym darczyńcom i wolontariuszom. Każde wsparcie daje nam siłę i motywację do dalszego działania. Razem możemy zmieniać świat uchodźczyń i uchodźców na lepszy i piękniejszy. Dołącz do nas.

FLAGA-ok.jpg