Chciej więcej od swojego sposobu żywienia!

bądź smart żyj slow-life

Trend slow-life jest coraz bardziej popularny. Kuchnia Kobiet Wędrownych jest miejscem, które daje kluczowe wsparcie w budowaniu poczucia bezpieczeństwa i stabilności oraz szansę podzielenia się osobistymi historiami i znakomitą kuchnią. Nasz sklep z linią Smart Food jest jedną z form wsparcia uchodźczyń i uchodźców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Wiemy, że
świadome społeczeństwo dba o swoje samopoczucie, zgłębiając tajniki produktów o właściwościach odprężających i regenerujących. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mniej znaczy więcej, szczególnie w kontekście składów produktów. Dzięki naszej kaukaskiej kuchni oraz linii Smart Food, specjalnie dobranych składników pochodzenia naturalnego, odkryjesz nowe smaki. Już teraz warto zatroszczyć się o komfort życia - swój i swoich bliskich i każdego dnia wprawiać się w dobry humor.  - Kuchnia Kobiet Wędrownych

PREZENT

Dzielimy się z Tobą za poświęcony czas i że jesteś z nami. Odbierz kupon na 10% zniżki, bezterminowo, przy każdym i kolejnym zakupie Produktów Smart Food. Wspólnie dbajmy o nasze samopoczucie.

KLIKNIJ W ECO KUPON, A OTRZYMASZ   10%  ZNIŻKI  >>>

ODWIEDŹ NAS

Bistro i Sklep | ul. Wilcza 60 | 00-679 Warszawa

DSCF8192.jpg
z27917764ICR,Khedi-Alieva.jpg
Aina.jpg